בוסתן הגליל בידיים שלנו! סיכום אסיפה

חינוך • 12/10/2018 כניסות

הורים יקרים,
ברצוננו להודות לשאול זוסמן מנהל הקהילה שלנו, לשרון דנגור, איתי דיאמנט ודרור רגב, חברי הועד המקומי שנכחו בישיבה בנושא החינוך בבוסתן. מעורבותם לאורך השנים חשובה ותורמת רבות להצלחת התכנית.
תודה נוספת להורים שהגיעו לישיבה.

אנו, חברי ועדת חינוך, מבקשים להבהיר מספר דברים:
* תכנית חינוכית-חברתית במושב אינה נבנית ביום אחד. בתכנית שלנו בבוסתן, הושקעה ומושקעת מחשבה רבה, וגם זמן התנדבותי רב ומשאבים רבים. התכנית מתפתחת עם השנים, הן בתכנים והן במספר המשתתפים בה, וחשוב להכיר בכך שהשמירה על הרצף מגן ועד י׳ב תורמת להצלחתה ולצמיחה שלנו כקהילה.

* כפי שהבהרנו באסיפה, ללא מספר נרשמים מינימלי של 100 ילדים (א-ט), לתכנית אין זכות קיום. על מנת להחזיק צוות הדרכה משמעותי ומחוייב, ועל מנת להביא פעולות שיא, נדרש תקציב יציב וברור, ומכאן החשיבות למספר המשתתפים בתכנית.

* השתתפות בתכנית הינה זכותו של כל ילד, אך יחד עם זאת חשוב להבין כי החינוך החברתי שלנו בבוסתן בנוי עליכם ההורים, ועל רצף חינוכי משמעותי וחשוב.

* אנו מבקשים מכם מכם בכל לשון של בקשה להיות אחראים לקהילה שלנו, ולהסתכל גם על התמונה הכוללת את המשכיות התכנית החינוכית בבוסתן. 
* אנו מבקשים מכם לקחת אחריות ולהיות בעצמכם ויחד עם ילדכם חלק אמיתי מהקהילה. חשוב שתהיו איתנו בקשר, תגיעו לישיבת הורים שכבתית בעת הצורך, חשוב שתענו על סקרים שנשלחים מידי פעם, על מנת שנוכל לדעת איפה עוד אפשר לשפר.

מוזמנים בכל עת לשוחח עם חברי וועדת חינוך, לקבל מידע ולהתייעץ.

תודה,
חברי ועדת חינוך 🌱
בוסתן הגליל בידיים שלנו - אסיפת הורים תשע״ט