המייל השבועי מהמועצה לתושבים

ועד מקומי • 21/10/2018 כניסות

קבצים מצורפים:

איגוד ערים חוברת קורסים
שלום לכולם,

מצרפת את הפרסומים השבועיים להפצה לתושבי ישובי המועצה.

המון תודה,

 

1.      אירוע לזכרו של יצחק רבין – הרצאתו של גדי סוקניק – על "רצח רבין, הדרמה מאחורי הקלעים – עדות ראיה" יום א'  4.11.18 בשעה 19:30 במועדון קיבוץ כברי. הכניסה חופשית!

2.      הרצאה של רון קופמן בבירה מלכה. שיתוף של מרכז תעירים מטה אשר והמשרד לפיתוח הפריפריה נגב וגליל. יום ד' 24.10.10.18 בשעה 21:00.

הכניסה חופשית!

3.      פתיחת מחזור שני לקורס "טראש אנד קראפט" במחסן האוצרות שלנו

 

4.      תכנית עמיתי דילר נפתחת בפעם הראשונה במטה אשר ואנו מזמינים אתכם להיות חלק! 

התכנית מיועדת לתלמידי כיתות י' + י"א של תושבי המועצה.

 

קצת על התכנית. 

תוכנית עמיתי דילר היא תוכנית מנהיגות המזמינה קבוצה נבחרת של תלמידי י-יא' יהודים מ-6 יבשות ו-32 קהילות לקחת צעד קדימה, להוביל את הקהילות שלהם, ולתקן את העולם. בכל שנה 600 בני נוער מ-32 קהילות יהודיות מכל רחבי העולם, צפון אמריקה, דרום אפריקה, אוסטרליה, דרום אמריקה, אירופה וישראל, לוקחים חלק בתוכנית הכשרה של 12חודשים. התוכנית מחויבת להכשרת חניכיה לתיקון עולם הלכה למעשה, לבניית קשר לעם היהודי ולישראל ולהעמקת הזהות היהודית של משתתפיה.

קצת על תכנית דילר אצלנו במטה אשר-

כ-20 בני נוער (בכיתות י'+ י"א) מכלל תושבי המועצה ייבחרו להשתתף ולקחת חלק בתכנית ויעברו שנה מלאה בעשייה, למידה, העשרה ופעילות מגוונת.

המטרה שלנו היא למצוא את בני הנוער המתאימים ביותר שמלבד התפתחות אישית שיעברו במהלך השנה יהיו גם דור המנהיגות העתידי במועצה, ביישובים ובמדינה כולה.

השותפות של המועצה מתקיימת אל מול הקהילה היהודית בלונדון ומנצ'סטר ואין לנו כל ספק שהשילוב בין שתי הקהילות יביא לתהליכים נהדרים וגדולים.

 

5.      חוברת הקורסים של איגוד ערים לאיכות הסביבה

 

יעל

 

יעל שביט

דוברת


מועצה אזורית מטה אשר
נייד: 052-8011130

yaels@matteasher.org.il

www.matteasher.org.il  

 

קורס טראש אנד קראפט 2הרצאה - רון קופמן בבירה מלכה 24.10.18תוכנית עמיתי דילראירוע לזכר יצחק רבין 4.11.18